Challenge 2019

W rozgrywkach, które stworzyliśmy w tym roku, głównie po to aby gracze nas odwiedzający mogli poszerzyć grono swoich sparingpartnerów, zagrało około 30 pasjonatów Tenisa. Od marca do dziś, rozegraliśmy ponad 260 pojedynków. Challengowe mecze odbywały się niemalże co dziennie, a nierzadko kilka razy dziennie.

Co tydzień w gazecie „Wyszkowiak” relacjonowane były spotkania, awanse i spadki uczestników, za co bardzo naszemu medialnemu partnerowi dziękujemy!

Ale do sedna… Bezkonkurencyjny, mimo wielu wyzwań okazał się Jakub Nieroda. Gratulacje!!!! Byleś nie do zatrzymania!!!Drugi był, walczący z poważną kontuzją Bartek Błachno. Życzymy Ci szybkiego powrotu do formy!!O trzecie miejsce walka toczyła się do ostatnich dni sezonu i rzutem na taśmę, wywalczył je Krystian Bobowski, Brawo!!!!

1. Kuba Nieroda

2. Bartłomiej Błachno

3. Krystian Bobowski

4. Marcin Kaźmierczak 

5. Daniel Szkopek

6. Tobiasz Gołębiewski

7Przemysław Skoczeń

8. Erwin Puchała

9. Marcin Bryk

10. Zbyszek Rosłoń

11. Grzegorz Jabłonowski

12. Rene Arm

13. Monika Wultańska

14. Mateusz Kwiatkowski

15. Adrian Pergoł

16. Michał Niegowski

17. Artur Szymański

18. Tomek Powierza

19. Łukasz Karolewski 

20. Bartosz Dusiński

21. Mateusz Powierza

22. Tomek Mieszało

23. Maciek Czajkowski

24. Adrian Jachacy

25. Asia Przychodzień

26. Maciek Najmoła

Bez zmian

Spadek

Awans

Dzięki temu stworzyliśmy ranking graczy Tenisa w Rybienku Leśnym.Liczymy że ta inicjatywa pomoże nam promować tenis na dużo szerszą, niż lokalną skalę. Chcielibyśmy w przyszłym sezonie stworzyć kadrę reprezentującą Wyszków i zaprosić do rywalizacji sąsiadujące z nami miasta; Radzymin, Pułtusku, Serock…

Wszystkim Uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za podjęcie rękawic. Dzięki Wam ma to sens!!!
W przyszłym sezonie, czekają nowe wyzwania!!!!

Dziękujemy również naszemu Sponsorowi technicznemu, firmie MT TRANSPORT, która ufundowała cały karton piłek do rozgrywania pojedynków Challengu. Liczymy na współpracę w następnym sezonie!!!

P.s. Challenge nie ma granic ani ram. Jeśli tylko pogoda pozwoli zapraszamy do dalszej gry.